Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Zarzecze - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

99 000 zł1 900 m² 52,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 19 ar, położoną w województwie podkarpackim, w powiecie niżańskim, w gminie Nisko miejscowość Zarzecze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 079 m² 240,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 11 arów Zarzecze (gm. Boguchwała, pow. rzeszowski) | Bezpośredni zjazd z drogi gminnej | Media: gaz, prąd, woda | Cena: 260 000 zł (do negocjacji) | Cena za ar:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

489 000 zł3 426 m² 142,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna 3426 m Zarzecze (gm. Łodygowice, pow. żywiecki) Idealna pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą pum ok. 2050 m ! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 733 m² 109,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Działka nr 746 Zarzecze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1720 ha, położona w miejscowości Zarzecze, bezpośrednio przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

229 990 zł1 446 m² 159,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zarzecze, okolice Jeziora Żywieckiego Działka budowlana 400m od linii brzegowej Proponuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1446m 2 położoną w Zarzeczu niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej i rozwijającej się okolicy? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę w Zarzeczu, która łączy świetną lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł2 700 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szukasz gruntu pod dużą inwestycję handlową w świetnej lokalizacji pod Rzeszowem? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę, która idealnie wpisuje się w potrzeby inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 658 m² 338,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 26 ar - Zarzecze, gm. Łodygowice - mpzp mu - idealna pod dom, sklep, usługi! Na sprzedaż działka o powierzchni 2658 m (26 arów) położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł2 900 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, gdzie przestrzeń łączy się z pełną infrastrukturą? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 900 m² 55,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy Zarzecze, gm. Nisko | spokojna okolica, blisko natury Biuro bip Smart prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o łącznej powierzchni ok. 1900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Zarzecze, w Kotlinie Żywieckiej, w sercu historycznego regionu Żywiecczyzny. Lokalizacja nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 93,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na Twój wymarzony dom? Mamy to! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1502 m (0,1502 ha), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Działka

Łodygowice

399 000 zł2 458 m² 162,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łodygowice działka budowlana Z terenem zielonym. Działka budowlano w Łodygowicach o powierzchni ok 2458 m2. Słoneczna, widokowa i paska w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zarzecze +3 km

195 000 zł840 m² 232,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! nowa cena ( - 15000 pln! ) Na sprzedaż wyjątkowo ustawna działka budowlano-usługowa o powierzchni 840 m , zlokalizowana w malowniczych Łodygowicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zarzecze +3 km

175 000 zł957 m² 182,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łodygowice - widokowa 957 mkw Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 957 mkw i średnich wymiarach 27x36m. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, widokowy, dojazd drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zarzecze +3 km

249 000 zł922 m² 270,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Best Nest! Mam przyjemność zaprezentować działkę w samym centrum Łodygowic, z przeznaczeniem według pzt do zabudowy mieszkaniowo-usługowej, na której można wybudować dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zarzecze +3 km

205 000 zł856 m² 239,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w best nest! Marzy Ci się dom na wsi z dojazdem do centrum Bielska, który zajmie mniej czasu niż reklamy na Polsacie? Jeśli tak, to zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zarzecze +3 km

240 000 zł6 874 m² 34,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łodygowice duży teren rekreacyjny Proponuję do sprzedaży duży grunt rekreacyjny położony w Łodygowicach w okolicy ulicy Strażackiej. Działka o powierzchni 6874m2.Teren płaski, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zarzecze +3 km

350 000 zł1 831 m² 191,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz terenu pod dochodową inwestycję, który nie wymaga budowy skomplikowanych dróg wewnętrznych i oferuje błyskawiczny zwrot? A może marzysz o przestronnym domu z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zarzecze +3 km

150 000 zł770 m² 194,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki budowlanej o powierzchni 770 m2 w Pietrzykowicach przy ul. Szkolnej. Cena: 150 000 tys. zł proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zarzecze +3 km

150 000 zł770 m² 194,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zarzecze +3 km

275 000 zł1 630 m² 168,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Pietrzykowice, gmina Łodygowice, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zarzecze +3 km

399 000 zł2 386 m² 167,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w spokojnym i widokowym miejscu, niemal w sercu Beskidu Żywieckiego w miejscowości Pietrzykowice - blisko Żywca, szczyrku czy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zarzecze +3 km

265 000 zł1 823 m² 145,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana z widokiem na Beskidy Pietrzykowice Na sprzedaż atrakcyjnie położona, duża działka budowlana w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zarzecze +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zarzecze

Zarzecze,podkarpackie

195 000 zł1 632 m² 119,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Zarzecze, gmina Dębowiec, powiat jasielski na Podkarpaciu. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 1632.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zarzecze,podkarpackie

150 000 zł1 661 m² 90,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zarzecze

Zarzecze,podkarpackie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cześć, sprzedam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę i projektem domu w miejscowości Zarzecze koło Rzeszowa. Numer działki to: 246/5. Działka o powierzchni 0,0949 ha. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Beskidzka

Zarzecze,śląskie

899 000 zł2 658 m² 338,22 zł/m²

 

 

 

Zarzecze,śląskie

999 000 zł2 658 m² 375,85 zł/m²

 

 

 

Zarzecze,podkarpackie

146 000 zł997 m² 146,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twój agent nieruchomości Prezentuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, które znajdują się w miejscowości Zarzecze(gmina Boguchwała), zaledwie 15km od centrum miasta Rzeszów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zarzecze

Zarzecze,lubelskie

302 250 zł2 417 m² 125,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem: zarzecze, 24-100 Puławy , Działka gruntu rolnego o numerze ewidencyjnym 976.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zarzecze

Zarzecze,podkarpackie

45 000 zł3 400 m² 13,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży widokowa działka granicząca z lasem w miejscowości Zarzecze gmina Dębowiec powiat Jasło. Działka o powierzchni 34 ar wymiary działki 18 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zarzecze

Zarzecze,podkarpackie

300 000 zł1 975 m² 151,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną z bezpośrednim zjazdem z drogi krajowej dk19 w miejscowości Zarzecze, gmina Boguchwała. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zarzecze

Zarzecze,świętokrzyskie

98 895 zł19 779 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona