Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka inwestycyjna Zarzecze

Zarzecze, podkarpackie

  • 378 000 zł
  • 2 700 m²
  • 140 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Wójcik

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna Zarzecze

Zarzecze, podkarpackie

zaktualizowane:
4 maja 2026

378 000 zł

2 700 m²

140 zł/m²

Działka inwestycyjna Zarzecze

Zaktualizowane: 4 maja 2026

378 000 zł 2 700 m² 140 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 378 000 zł (140 zł/m²)
  • Działka: inwestycyjna, 2 700 m²
  •   dojazd drogą nieutwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: OKAZJA Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 6/19435/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz gruntu pod dużą inwestycję handlową w świetnej lokalizacji pod Rzeszowem?
Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę, która idealnie wpisuje się w potrzeby inwestorów planujących obiekty komercyjne i wielkopowierzchniowe!

LOKALIZACJA:
Działka znajduje się w miejscowości Zarzecze / Lutoryż - w dynamicznie rozwijającym się rejonie, z szybkim dojazdem do Rzeszowa oraz głównych tras komunikacyjnych. (...)

Agent

Marcin Wójcik

736 960...

736 960 490

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Wójcik

736 960...

736 960 490

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości